Absolventi školy

1994

8. třída 1994

Bečica Pavel
Bečicová Marie
Bořuta Martin
Brhel Jiří
Hanák Martin
Hanáčková Veronika
Hlaváčová Jana
Janů Ilona
Jurášková Pavlína
Kašpárek Martin
Kučerová Renata
Mahďák Tomáš
Mahďáková Monika
Machalíčková Šárka
Matušů Lenka
Minařík Lubomír
Minařík Pavel
Růpová Magdaléna
Suchánek Robert
Škrabanová Lenka
Štefka Radoslav
Trecha Miroslav
Vajďák Jiří
Vítová Marie
Vyvlečková Martina

 

1995

8. třída 1995

Bečicová Jana
Bořuta Roman
Bořutová Zuzana
Černíčková Marie
Černíčková Martina
Fottera Petr
Janů Martin
Husinová Petra
Hynčicová Magda
Kašpárková Helena
Kučera Ladislav
Lužná Jana
Macík Lukáš
Mahďák Zdeněk
Míka Libor
Mišurcová Ludmila
Mozga Viktor
Růpa Petr
Růpová Markéta
Srovnalová Jarmila
Ševců Radomír
Vajďák Zbyněk

 

1996

8. třída 1996

Barbořák Jiří
Černíčková Veronika
Minařík Lukáš
Minaříková Petra
Ševců Jiří
Vajďáková Žaneta
Vraníková Aneta
Vyvlečková Ilona

 

 

 

 

V roce 1997 ze školy neodcházela žádná třída.Začal platit nový Školský zákon a byla změněna povinná školní docházka na devět let v základní škole.Třída, která odcházela v roce 1996, povinnou školní docházku ukončila na jiných základních školách.

 

1998

9. třída 1998

Bartík Pavel
Bečicová Lucie
Bořuta Josef
Daněk Martin
Dolanská Petra
Hanulík Tomáš
Janota Radek
Janů Michal
Kučera Jan
Roman Mahďák
Matůšů Martin
Minařík David
Polášek Miroslav
Štefka Josef
Štipčák Ondřej

1999

9. třída 1999

Barbořáková Kateřina
Bartíková Martina
Boček Lukáš
Drábek David
Gajdošíková Anna
Gargulák Jakub
Gavenda Josef
Gerychová Lenka
Hanulík Michal
Chrastinová Jana
Janů Vladimíra
Knedlová Irena
Pavelka Ladislav
Sovjáková Kateřina
Šiška Pavel
Šišková Lenka
Štipčáková Lucie
Vítková Kateřina
Vrlíček Martin

2000

9. třída 2000

Boršík Martin
Boršíková Hana
Bořutová Lucie
Gabrhelík Lukáš
Gajdošík Martin
Fotterová Veronika
Hanulíková Petra
Javora Tomáš
Krempaský Ondřej
Kučera Jaroslav
Machů Markéta
Matůšů Miroslav
Matůšů Alice
Matůšů Zdeňka
Štefka Pavel

2001

9. třída 2001

Balůsek Petr
Bečicová Dana
Knedla Miroslav
Knedla Pavel
Kučera Lukáš
Knedlová Lucie
Pavelková Veronika
Sovják Zdeněk

2002

9. třída 2002

Barbořák Antonín
Barbořák Pavel
Drábková Lucie
Hynčica Radomír
Javora Petr
Navrátilová Miroslava
Pavelka Michal
Vajďák Marek
Vajďáková Marie

 

 

2003

9. třída 2003

Bečica Tomáš
Bočková Veronika
Gerych Oldřich
Gomola Roman
Hanáčková Věra
Hanulík Petr
Chlup Petr
Kovaříková Petra
Matůšů Romana
Onderka Lukáš
Růpová Kateřina
Slavík Jiří
Sovják David
Stedlová Monika
Vajďák Vladimír

 

2004

9.třída 2004

Bečica Lukáš
Bořuta David
Březíková Denisa
Daněk Pavel
Egnerová Lucie
Fotterová Petra
Hanáček Radomír
Hanulíková Alžběta
Knedla Lukáš
Kovaříková Vladimíra
Krempaský Jakub
Lorencová Iveta
Machalíček Karel
Machů Simona
Manďák Ondřej
Matvej Jaromír
Onderková Michaela
Tomšů Jiří
Urbanová Silvie
Vičík Vilém
Vrlíčková Iveta
Vyvlečka Tomáš

2005

9. třída 2005

Bečica Petr
Čechová Erika
Dolanská Jitka
Gomolová Zuzana
Hanulíková Marie
Hradilík Petr
Hynčicová Simona
Janů Zdeňka
Kovařík Martin
Navrátilová Martina
Slavík David
Srovnal Václav
Škrabanová Lenka
Šlahařová Gabriela
Učníková Marie
Zvolenská Renáta

2006

9. třída 2006

Bečicová Petra
Boršíková Daniela
Čala Stanislav
Gabrhelík Martin
Hanáčková Martina
Kovaříková Veronika
Matůšů Tomáš
Matvej Jan
Polášková Denisa
Sedláčková Tereza
Vajďáková Miroslava

2007

9. třída 2007

Bečica Marek
Čala Martin
Formannová Lucie
Hanáčková Kristýna
Hanulíková Veronika
Hradilík Jan
Jungman Michael
Prokopova Tereza
Řezník Roman
Srovnal Josef
Šlahařová Andrea
Vítek Daniel
Vraníková Monika
Vyvlečková Šárka
Zlámalová Lucie
Zvolenský Ondřej

Vyřazení deváťáků 2007

 

2008

9. třída 2008

Dolanská Kamila
Fotterová Dominika
Grundza Lukáš
Hába Jakub
Hanulík Jaroslav
Jakuba Ondřej
Malčík David
Malčíková Aneta
Marušák Vojtěch
Mika Jaromír
Páleníček Adam
Slavíková Veronika
Soukup Marek
Škrabana Jan
Urbanová Tereza

Vyřazení deváťáků 2008

 

2009

9. třída 2009

Bečica Jan
Dolanská Pavlína
Geržová Zuzana
Hubáček Tomáš
Majar Petr
Matušů Dominik
Matúšů David
Matůšů Jakub
Marušáková Iveta
Štěpánová Jesika
Vraníková Eva
Vývodová Zuzana

Vyřazení deváťáků 2009 – Jak se nám žilo na základce

 

 2010

9. třída 2010

Džubinský Marek
Hanáček Jan
Hanáček Milan
Hanulík Pavel
Chmelař Daniel
Kozubík Mical
Marušáková Jitka
Novotný Matúš
Stedlová Klára
Srovnal Jan
Vajďáková Lucie

Vyřazení deváťáků 2010 – Deváťácká pohádka naopak

2011

9. třída 2011

Fotterová Zuzana
Gargulák Josef
Gerža Martin
Katrňák Jiří
Malčíková Miriam
Malčíková Simona
Matušů Patricie
Páleníček Petr
Srovnal Zdeněk
Stříž Jakub
Truhlaříková Pavla
Vyvlečka Pavel
Zlámal Tomáš

Vyřazení deváťáků 2011 – 9 let ve zkratce

2012

9. třída 2012

Bečicová Veronika
Grundzová Klaudie
Hábová Veronika
Hanulíková Pavla
Hrnčiřík Lukáš
Mubáčková Monika
Kmošková Klára

Vyřazení deváťáků 2012 – Náš příběh

 

 

2013

9. třída 2013

Bečicová Kateřina
Bořutová Eliška
Dolanská Michaela
Havelek Tadeáš
Majar Radek
Polášková Dominika
Srovnalová Kristýna
Vyvlečka Vojtěch
Zbranek Ondřej

Konec šk. roku 2013

 

 

 2014

9. třída

Bečicová Magdalena
Bečicová Tereza
Gargulák Petr
Gerychová Tereza
Kozubíková Kamila
Krajča Lukáš
Váhala Tomáš
Vyvlečková Eliška

Vyřazení deváťáků 2014 – Pomáda

 

 

2015

9. třída 2015

Gerža Pavel
Hanulík Lukáš
Hrnčiřík Jakub
Katrňáková Sabina
Polášek Matěj
Rafaja Daniel
Vajďák Jiří
Vajďák Martin

Vyřazení deváťáků 2015- Šílená pohádka

 

 

2016

Grebeníček Marek9 20162062016
Matulík Zdeněk
Vrána Martin
Vyvlečková Eva
Vyvlečková Iveta
Zbranek Tomáš

 

Vyřazení deváťáků 2016- Bylo nás pět

 

2017                                                                            920172762017

Bečica Daniel
Bečicová Michaela
Gajdošíková Nikola
Hána Vladimír
Hanulík Jan
Hanulíková Jana
Hudečková Natálie
Chrastinová Simona
Jarolím Jakub
Karičková Nikola
Mojsjuk Erik
Němeček Daniel
Ondrášechová Nikola
Sovjáková Tereza
Uhlířová Tereza

Vyřazení deváťáků 2017 – Z našeho deníčku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Comments are closed.